środa, 6 czerwca 2012

Moving images - teaser

Dziś od rana - na smak TO (nie wiem, co prawda, czy ludzkość jest na to przygotowana...). Najlepiej wybrać opcję "ustawienia"-"zmień jakość"-"720p" dla filmiku w HD.
Od teraz możecie mnie podglądać w ruchomych obrazkach.Patentuję tę funkcjonalność na swoim blogu! ;-) (Niebawem postaram się zastąpić YT - Vimeo, gdy tylko zacznie ze mną współpracować i stanie się nieco bardziej kompatybilny).

Jeśli czas i możliwości pozwolą - co jakiś czas będą pojawiać się takie smakołyki.

Wczoraj fotografowana była stylizacja - jednak będziecie musieli uzbroić się w niewielkie (!) pokłady cierpliwości - wrzucę ją niebawem.


PS. Jutro mija miesiąc, odkąd ruszyłam z tym sh!t'em. Ponad 6 tysięcy odsłon. Bardzo cieszy, że tak udany start, a zarazem zaskakuje, że ktokolwiek czyta te pół-ekshibicjonistyczne wypociny.

Idę walczyć z biurokracją,
M.


11 komentarzy:

 1. O super się zapowiada, jestem bardzo ciekawa, zawsze masz świetne pomysły to i tym razem nie może być inaczej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. zdecydowanie polecam vimeo!

  pozdr. AL / Alice! wake up!

  OdpowiedzUsuń
 3. lovely post!
  http://shoppingtherapy153.blogspot.gr/

  OdpowiedzUsuń
 4. wow you're so cute!

  just found your blog and love your aesthetic!

  and hey guess what! i just started a new blog! i think i have some great ideas and i'd love if you could stop by and perhaps follow it, if you like!

  http://www.annacbie.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Odpowiedzi
  1. O to trzeba pytać montera - w kwestii filmików. (donwitto@zeslaska.pl) Ja natomiast pracuję nad materiałem zdjęciowym z wczoraj. Niebawem, może nawet jutro. ;-)

   Usuń
  2. Eee to ja do montera lepiej nie idę bo mnie jeszcze pogoni :P

   Usuń
 6. niestety filmik mi nie działa :(
  czekam na całą stylizację.

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluje Mirello! video na blogu to, świetna sprawa, u mnie w przyszłym tygodniu również premiera filmu kilku minutowego o historii ubioru w nawiązaniu do dzisiejszych trendów. Lubie te twoje pół-ekshibicjonistyczne wypociny:)

  OdpowiedzUsuń