czwartek, 12 listopada 2015

Perfect holiday gift - new in #41

Jeśli ktoś zapytałby mnie, jakie są moje ulubione prezenty świąteczne, odpowiem - zegarek, książka, torebka. Każdy z nich jest warunkowany dysponowanym budżetem, przeznaczonym na jego zakup. Dziś pokażę Wam swoje propozycje.Zegarek. Mamy dwa rozwiązania. Chłodne srebro w połączeniu z brązem lub czerń z dodatkiem złota. I klasyczny zegarek w męskim wydaniu - z dużą kopertą, na brązowym pasku ze skóry. To klasa w starym, dobrym stylu. W ubiegłym roku na Święta dostałam swój pierwszy Daniel Wellington. Jak pewnie zdążyłyście zauważyć, prawie się z nim nie rozstawałam. Był nieodłącznym elementem każdej mojej stylizacji. W tym roku zamówiłam dla siebie męski zegarek - Dapper York. Jako że prezentuje się bardzo uniwersalnie, będzie idealny również dla kobiet. Spójrzcie, jak pięknie jest zapakowany.

Nie zostawiam Was z pustymi rękoma. Jeśli chcielibyście sprawić komuś bliskiemu lub samemu sobie prezent w postaci któregoś z zegarków marki Daniel Wellington, mam dla Was 15% zniżkę. Składając zamówienie w sklepie online, podajcie kod fogdancing. Będzie ważny do 15.01.2016.

Z mojego punktu widzenia, idealnym prezentem jest również książka. Zawsze mnie cieszy, bez względu na okazję. Love x Style x Life - długo wyczekiwana przez wszystkie miłośniczki mody książka Garance Doré. Przyznaję się bez bicia - jeszcze nie zdążyłam przeczytać jej do końca. Kupić musiałam! Skusiła mnie świetnie zaprojektowana, pastelowa okładka. To jedna z takich, po zobaczeniu której masz ochotę poznać ją bliżej. Zważywszy na to, że autorka książki nazywana jest przez New York Timesa strażniczką wszelkiego stylu. W ramach rekompensaty braku nawet krótkiej recenzji, zostawiam Wam kilka zdjęć zawartości.
Idealnym prezentem dla każdej fashionistki będzie również piękna skórzana torebka. Nie od dziś wiadomo, że porządnie wykonany, świetny jakościowo dodatek potrafi odmienić każdą stylizację. Kupiłam ją w SIMPLE. Modne w tym sezonie przywieszki, które w tym przypadku są chwostami [trend alert!] nadają torebce niezwykłego uroku.

7 komentarzy: