czwartek, 22 maja 2014

Śnij o mnie...

Serie obrazów, dźwięków, myśli oraz wrażeń zmysłowych, charakteryzujące się brakiem logicznej ciągłości, pojawiające się podczas jednej z faz snu, zwanej REM, powtarzającej się cyklicznie co 90 min. Marzenia senne.


Czytając wstęp, mogliście odnieść wrażenie, że dzisiejsza notka będzie dotyczyć czegość zupełnie innego. Nic bardziej mylnego.

Polska marka Słyszę jak pachniesz znana jest z nietuzinkowych kolekcji, enigmatycznie tytułowanych, o nieoczywistych krojach, fakturach, wykorzystywanych materiałach [post z wykorzystaniem bluzy z kolekcji 01. Chemia ogólna możecie zobaczyć TUTAJ].
Od niedawna obecna jest na rynku druga kolekcja marki. Pierwsza utrzymana była wyłącznie w czarno-białej tonacji. Z domieszką szarości.
02. Śnij o mnie... jest mieszanką słodkich pasteli, zresztą bardzo trendowych w tym sezonie. Brzoskwiniowe i miętowe lody, landrynki, wata cukrowa. A przy tym zero kalorii. ;-) Atrakcyjnymi elementami kolekcji są odpinane kołnierzyki, geometria projektów i forma.


Przygotowałam dla Was view na całą kolekcję. Po kliknięciu w wybrane zdjęcie, zostaniecie przeniesieni bezpośrednio do sklepu, gdzie będziecie mogli szczegółowo zapoznać się z projektami, materiałami, z których uszyte są ubrania i innymi znaczącymi informacjami.

Koszula męska 150 PLN
Spodnie męskie 140 PLN
T-shirt męski 85 PLN

Koszula z krótkim rękawem 130 PLN
Sukienka z wymiennym kołnierzem 190 PLN
Kolorowe kołnierzyki do sukienki 30 PLN

Bluzka z odpinanym kołnierzem 95 PLN
T-shirt damski 85 PLN
Koszula damska 150 PLN

Bluzka 120 PLN
Spódnica 80 PLN
Spodenki 75 PLN

3 komentarze: